# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ties van den Hurk | Nijmegen | 10 kilometer - Heren | 100.00 | 1 | 00:30:55 | ||
2 | Youri Pessy | Nijmegen | 5 kilometer - Heren | 100.00 | 1 | 00:15:07 | ||
3 | Marco Otten | Berg en Dal | 15 kilometer - Heren | 100.00 | 1 | 00:48:29 | ||
4 | Kamiel Jacobs | Nijmegen | 15 kilometer - Heren | 98.70 | 2 | 00:49:04 | ||
5 * | Tonnie de Benis | Nijmegen | 5 kilometer - Heren | 98.31 | 4 | 00:16:41 | ||
6 * | Joost van Wijngaarden | Nijmegen | 15 kilometer - Heren | 97.40 | 3 | 00:55:32 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Senna Huisman | Groesbeek | 5 kilometer - Heren | 97.18 | 6 | 00:17:36 | ||
2 | Rutger Huisman | Groesbeek | 5 kilometer - Heren | 94.92 | 10 | 00:18:13 | ||
3 | Vince Huisman | Groesbeek | 5 kilometer - Heren | 93.79 | 12 | 00:18:26 | ||
4 | Sven Rosmulder | Malden | 5 kilometer - Heren | 92.66 | 14 | 00:18:53 | ||
5 * | Lente De Koning | Beek-Ubbergen | 5 kilometer - Dames | 88.14 | 22 | 00:19:49 | ||
6 * | Elin Rosmulder | Malden | 5 kilometer - Dames | 57.63 | 76 | 00:24:02 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rahim Abdulrahim Yasser | Malden | 5 kilometer - Heren | 96.61 | 7 | 00:17:45 | ||
2 | Harald Van Gils | Rosmalen | 5 kilometer - Heren | 95.48 | 9 | 00:18:00 | ||
3 | Kanneh Sekok | Malden | 5 kilometer - Heren | 79.66 | 37 | 00:21:31 | ||
4 | Sayef Din Shareef Ibrahim Musa | Malden | 5 kilometer - Heren | 79.10 | 38 | 00:21:38 | ||
5 * | Omar Mahdi Eldood Mahdi | Malden | 5 kilometer - Heren | 71.75 | 51 | 00:22:34 | ||
6 * | Ayalew Aderaw Muluken | Malden | 5 kilometer - Heren | 62.71 | 67 | 00:23:25 | ||
7 * | Abus Talaway | Malden | 5 kilometer - Heren | 49.15 | 91 | 00:26:27 | ||
8 * | Omar Abdirizakh Salad | Malden | 5 kilometer - Heren | 44.07 | 100 | 00:27:09 | ||
9 * | Mohammed Azoubi | Malden | 5 kilometer - Heren | 43.50 | 101 | 00:27:10 | ||
10 * | Abdalhafiz Omer | Malden | 5 kilometer - Heren | 40.11 | 107 | 00:27:32 | ||
11 * | Muhamed Hasan | Malden | 5 kilometer - Heren | 38.98 | 109 | 00:27:32 | ||
12 * | Rawad Al Zelaa | Malden | 5 kilometer - Heren | 31.07 | 123 | 00:29:16 | ||
13 * | Karem Alkhateb | Malden | 5 kilometer - Heren | 29.38 | 126 | 00:29:25 | ||
14 * | Luay Alkatrib | Malden | 5 kilometer - Heren | 23.16 | 137 | 00:30:34 | ||
15 * | Azmi Alzoubi | Malden | 5 kilometer - Heren | 16.95 | 148 | 00:31:57 | ||
16 * | Abdul Rahman Al Khouli | Malden | 5 kilometer - Heren | 6.78 | 166 | 00:38:12 | ||
17 * | Khalil Khaled | Malden | 5 kilometer - Heren | 2.26 | 174 | 00:41:40 | ||
18 * | Abdo Ebrahim | Malden | 5 kilometer - Heren | 1.69 | 175 | 00:41:41 | ||
19 * | Nmomah Chucks | Malden | 5 kilometer - Heren | 1.13 | 176 | 00:45:06 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Achmed al Ali | Malden | 5 kilometer - Heren | 88.70 | 21 | 00:19:35 | ||
2 | Berket Amanezgi | Malden | 5 kilometer - Heren | 87.57 | 23 | 00:20:00 | ||
3 | Wisam Wisam | Malden | 5 kilometer - Heren | 87.01 | 24 | 00:20:05 | ||
4 | Muhudin Mohamed Awale | Malden | 5 kilometer - Heren | 86.44 | 25 | 00:20:17 | ||
5 * | Camara Dansa Junior | Malden | 5 kilometer - Heren | 78.53 | 39 | 00:21:42 | ||
6 * | Wael Wael | Malden | 5 kilometer - Heren | 72.88 | 49 | 00:22:32 | ||
7 * | Adil Negash Mohammed | Malden | 5 kilometer - Heren | 70.62 | 53 | 00:22:34 | ||
8 * | Zakaria Zakaria | Malden | 5 kilometer - Heren | 70.06 | 54 | 00:22:42 | ||
9 * | Saek Ali | Malden | 5 kilometer - Heren | 69.49 | 55 | 00:22:42 | ||
10 * | Mikiele Mikiele | Malden | 5 kilometer - Heren | 68.93 | 56 | 00:22:43 | ||
11 * | Yobiel Yobiel | Malden | 5 kilometer - Heren | 66.67 | 60 | 00:23:02 | ||
12 * | Filmon Fsha Araya | Malden | 5 kilometer - Heren | 66.10 | 61 | 00:23:04 | ||
13 * | Abdul Aziz | Malden | 5 kilometer - Heren | 61.02 | 70 | 00:23:33 | ||
14 * | Ali Ali Klein | Malden | 5 kilometer - Heren | 60.45 | 71 | 00:23:38 | ||
15 * | Fallou Fallou | Malden | 5 kilometer - Heren | 59.32 | 73 | 00:23:57 | ||
16 * | Hamud el Khalaf | Malden | 5 kilometer - Heren | 58.76 | 74 | 00:24:07 | ||
17 * | Mustafa Mustafa | Malden | 5 kilometer - Heren | 54.24 | 82 | 00:25:11 | ||
18 * | Jasim Jasim | Malden | 5 kilometer - Heren | 46.33 | 96 | 00:26:47 | ||
19 * | Atwa Mohamed | Malden | 5 kilometer - Heren | 45.20 | 98 | 00:26:55 | ||
20 * | Abdulkarim Alomar | Malden | 5 kilometer - Heren | 44.63 | 99 | 00:27:05 | ||
21 * | Aymen Ferej idris | Malden | 5 kilometer - Heren | 42.94 | 102 | 00:27:07 | ||
22 * | Ahmad Shabbir | Malden | 5 kilometer - Heren | 42.37 | 103 | 00:27:10 | ||
23 * | Ibrahim Abdullah mohammed al nuza | Malden | 5 kilometer - Heren | 34.46 | 117 | 00:28:38 | ||
24 * | Hassan el Hassan | Malden | 5 kilometer - Heren | 33.33 | 119 | 00:28:51 | ||
25 * | Hadi Abdel | Malden | 5 kilometer - Heren | 32.20 | 121 | 00:29:02 | ||
26 * | Osman Mohammed | Malden | 5 kilometer - Heren | 31.64 | 122 | 00:29:06 | ||
27 * | Fayez Mohamed | Malden | 5 kilometer - Heren | 16.38 | 149 | 00:32:06 | ||
28 * | Ashraf Barkash | Malden | 5 kilometer - Heren | 14.69 | 152 | 00:33:10 | ||
29 * | Mohammed Mheimid | Malden | 5 kilometer - Heren | 14.12 | 153 | 00:33:07 | ||
30 * | Melake Teklit Alfay | Malden | 5 kilometer - Heren | 6.21 | 167 | 00:38:16 | ||
31 * | Walid Ibrahim | Malden | 5 kilometer - Heren | 5.65 | 168 | 00:38:28 | ||
32 * | Natnael Bokretsion | Malden | 5 kilometer - Heren | 5.08 | 169 | 00:38:45 | ||
33 * | Sadaq Hassan | Malden | 5 kilometer - Heren | 4.52 | 170 | 00:38:45 | ||
34 * | Rami Salem | Malden | 5 kilometer - Heren | 0.57 | 177 | 00:48:00 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nastia Kimel | Malden | 5 kilometer - Dames | 85.88 | 26 | 00:20:16 | ||
2 | Alexey Kimel | Malden | 5 kilometer - Heren | 83.05 | 31 | 00:20:26 | ||
3 | Lovell Lynch | Groesbeek | 5 kilometer - Heren | 81.36 | 34 | 00:21:00 | ||
4 | Elena Kimel | Malden | 2 kilometer - Meisjes | 65.28 | 51 | 00:10:51 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thijs Poelstra | Berg en Dal | 10 kilometer - Heren | 85.48 | 28 | 00:43:21 | ||
2 | Julia van Tuijl | Nijmegen | 10 kilometer - Dames | 83.87 | 31 | 00:44:04 | ||
3 | Linda Poelstra | Berg en Dal | 5 kilometer - Dames | 76.84 | 42 | 00:21:53 | ||
4 | Luuk Wijnhoven | Berg en Dal | 5 kilometer - Heren | 64.41 | 64 | 00:23:04 | ||
5 * | Anne van Beek | Berg en Dal | 10 kilometer - Dames | 13.44 | 162 | 00:58:50 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Isaac Scheepers | Malden | 2 kilometer - Jongens | 88.89 | 17 | 00:09:17 | ||
2 | Lukas Krisper | Malden | 2 kilometer - Jongens | 77.78 | 33 | 00:10:07 | ||
3 | Stijn Hendriks | Malden | 2 kilometer - Jongens | 74.31 | 38 | 00:10:15 | ||
4 | Jort van Duren | Malden | 2 kilometer - Jongens | 57.64 | 62 | 00:11:02 | ||
5 * | Sven de Goede | Malden | 2 kilometer - Jongens | 36.81 | 92 | 00:12:18 | ||
6 * | Lars Geurts | Malden | 2 kilometer - Jongens | 33.33 | 97 | 00:12:31 | ||
7 * | Sven Daatzelaar | Malden | 2 kilometer - Jongens | 32.64 | 98 | 00:12:31 | ||
8 * | Luuk van Riel | Malden | 2 kilometer - Jongens | 15.97 | 122 | 00:13:11 | ||
9 * | Mika Van Veelen | Malden | 2 kilometer - Jongens | 14.58 | 124 | 00:13:16 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filou Pol | Malden | 2 kilometer - Meisjes | 77.08 | 34 | 00:10:11 | ||
2 | Lara Luning | Nijmegen | 2 kilometer - Meisjes | 76.39 | 35 | 00:10:11 | ||
3 | Marlijn Brinkman | Malden | 2 kilometer - Meisjes | 72.92 | 40 | 00:10:20 | ||
4 | Teuntje Dovermann | Malden | 2 kilometer - Meisjes | 39.58 | 88 | 00:12:15 | ||
5 * | Pleun Vugs | Malden | 2 kilometer - Meisjes | 38.19 | 90 | 00:12:18 | ||
6 * | Fiene Van Peer | Malden | 2 kilometer - Meisjes | 37.50 | 91 | 00:12:21 | ||
7 * | Tatum Langes | Malden | 2 kilometer - Meisjes | 29.17 | 103 | 00:12:51 | ||
8 * | Iris Bastiaans | Malden | 2 kilometer - Meisjes | 27.78 | 105 | 00:12:51 | ||
9 * | Sophie de Goede | Malden | 2 kilometer - Meisjes | 24.31 | 110 | 00:12:59 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeroen Peters | Malden | 10 kilometer - Heren | 77.96 | 42 | 00:45:36 | ||
2 | Myrte van Hilten | Molenhoek Lb | 10 kilometer - Dames | 40.86 | 111 | 00:52:54 | ||
3 | Hans Boxem | Malden | 10 kilometer - Heren | 38.17 | 116 | 00:53:35 | ||
4 | Marlou Awater | Mook | 10 kilometer - Dames | 29.57 | 132 | 00:55:29 | ||
5 * | Leon Pillich | Malden | 10 kilometer - Heren | 29.03 | 133 | 00:55:36 | ||
6 * | Antoinette Föllings | Malden | 10 kilometer - Dames | 20.97 | 148 | 00:57:36 | ||
7 * | Bram Peeters | Malden | 10 kilometer - Heren | 16.13 | 157 | 00:58:14 | ||
8 * | Jos Steens | Malden | 10 kilometer - Heren | 11.29 | 166 | 01:01:19 | ||
9 * | Anke Van de Lockant | Malden | 10 kilometer - Dames | 7.53 | 173 | 01:02:57 | ||
10 * | Ilona Thijssen | Malden | 10 kilometer - Dames | 6.99 | 174 | 01:03:16 | ||
11 * | Viora Buia | Malden | 10 kilometer - Dames | 6.45 | 175 | 01:03:30 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elo Swinkels | Valburg | 10 kilometer - Heren | 83.33 | 32 | 00:44:05 | ||
2 | Lot Swinkels | Valburg | 10 kilometer - Dames | 3.76 | 180 | 01:08:08 | ||
3 | Enne Swinkels | Valburg | 10 kilometer - Dames | 3.23 | 181 | 01:08:11 | ||
4 | Timo Nanninga | Herveld | 10 kilometer - Heren | 1.61 | 184 | 01:16:46 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nino van Langen | Nijmegen | 10 kilometer - Heren | 98.92 | 3 | 00:38:26 | ||
2 | Ruud van Leeuwen | Nijmegen | 5 kilometer - Heren | 93.22 | 13 | 00:18:52 | ||
3 | Frank Wanetie | Nijmegen | 10 kilometer - Heren | 88.71 | 22 | 00:42:22 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilco Rauwerdink | Nijmegen | 10 kilometer - Heren | 93.01 | 14 | 00:40:12 | ||
2 | Rob Woestenenk | Malden | 5 kilometer - Heren | 91.53 | 16 | 00:18:57 | ||
3 | Thijs Mennen | Malden | 10 kilometer - Heren | 88.17 | 23 | 00:42:31 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jos Van Loon | Nijmegen | 10 kilometer - Heren | 87.63 | 24 | 00:42:38 | ||
2 | Jurriaan Rot | Nijmegen | 10 kilometer - Heren | 87.10 | 25 | 00:42:40 | ||
3 | Jenthe van Loon | Nijmegen | 5 kilometer - Dames | 37.85 | 111 | 00:27:42 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michelle De Rijck | Malden | 5 kilometer - Dames | 38.42 | 110 | 00:27:34 | ||
2 | Christel Pillich | Malden | 5 kilometer - Dames | 19.77 | 143 | 00:31:13 | ||
3 | Marieke Broens | Molenhoek Lb | 10 kilometer - Dames | 12.90 | 163 | 00:59:03 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Margo Heurman | Nijmegen | 5 kilometer - Dames | 89.83 | 19 | 00:19:33 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fabienne Rademakers | Malden | 5 kilometer - Dames | 25.42 | 133 | 00:29:42 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dirk Schindler | Malden | 5 kilometer - Heren | 24.86 | 134 | 00:29:45 |