# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leon van Stippent | Mook | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:28 | ||
2 | Jos Kaal | Kleve | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:01:33 | ||
3 | Remko Kramer | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:01:43 | ||
4 * | Yannick Donners | Enschede | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:01:52 | ||
5 * | Hubert Cadou | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 00:01:56 | ||
6 * | Elwin van der Holst | Rijswijk Zh | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:58 | ||
7 * | Redney Janssen | Venray | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:01:59 | ||
8 * | Wolter Luijten | Markelo | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:01:59 | ||
9 * | Luuk Siemes | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:59 | ||
10 * | Gudo Kramer | 's-Heerenberg | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:04 | ||
11 * | Romain Delory | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:11 | ||
12 * | Steven Rooks | Amstelveen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:21 | ||
13 * | John Vos | Mierlo | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:26 | ||
14 * | Florian Bosko | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:27 | ||
15 * | Lennart van Eekhout | Zevenaar | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:30 | ||
16 * | Steven Kuster | Doetinchem | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:30 | ||
17 * | Hannah Welter | Velp Gld | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:02:35 | ||
18 * | Pier Feddema | Gaanderen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:39 | ||
19 * | Bertram Huethorst | Apeldoorn | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:43 | ||
20 * | Bas de Bruijn | Malden | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:45 | ||
21 * | Robin Oosterbaan | Heemskerk | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:46 | ||
22 * | Christiaan Barendse | Maasland | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:52 | ||
23 * | Chris van den Bergh | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:00 | ||
24 * | Gijs te Kaat | Dalfsen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:11 | ||
25 * | Siet Feddema | Gaanderen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:20 | ||
26 * | Floor de Graaf | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:24 | ||
27 * | Daphne Vermeer | Haarlem | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:47 | ||
28 * | Albert Rouschop | Lent | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:52 | ||
29 * | Fenna Castelijns | Doetinchem | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:05:44 | ||
30 * | Bart van Manen | Maassluis | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:06:47 | ||
31 * | Ruud Voortallen | Moordrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:08:35 | ||
32 * | Berry Heuveling | Tolkamer | Classic route (120 km) - Mannen | 03:36:57 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Menno Kroezen | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:01:31 | ||
2 | Joost Fledderus | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:45 | ||
3 | Camiel Margry | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:45 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Annejan Alberts | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:29 | ||
2 | Paul te Molder | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:49 | ||
3 | Matthijs Girisch | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:50 | ||
4 * | Javier Vargas | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:54 | ||
5 * | Joost Dirkson | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:02 | ||
6 * | Niek van Deelen | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:04 | ||
7 * | Laurens van den Hoek | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:06 | ||
8 * | Dick Houtzager | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:16 | ||
9 * | Michiel van der Horst | De Bilt | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:20 | ||
10 * | Rob van Dijk | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:38 | ||
11 * | Annerieke Westland | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 00:02:38 | ||
12 * | Lennart Hennipman | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:39 | ||
13 * | Daan Loeffen | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:46 | ||
14 * | Jette Wielaard | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 00:02:47 | ||
15 * | Sanne van Dooremalen | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 00:02:59 | ||
16 * | Van Hamersvelt | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 00:03:03 | ||
17 * | Louis v d Linden | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:20 | ||
18 * | HJ Bekedam | Haarzuilens | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:04:01 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rens Verboeket | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:37 | ||
2 | Arnoud Runia | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:46 | ||
3 | Michiel Kallenberg | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:01:57 | ||
4 * | Tim Janssen | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:05 | ||
5 * | Kristian Peeters | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:07 | ||
6 * | Hugo Poelen | Mook | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:12 | ||
7 * | Roy Maas | Berkel-Enschot | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:19 | ||
8 * | Wouter van Casteren | Berg en Dal | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:21 | ||
9 * | Peter Koster | Lent | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:34 | ||
10 * | Jan Poelen | Mook | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:54 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Max de Ruijter | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:01:41 | ||
2 | Tobias Maes | Amsterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 00:01:49 | ||
3 | Rick van Nobelen | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:01:51 | ||
4 * | Sjoerd Donker | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:02 | ||
5 * | Cyriel van Oorschot | Voorburg | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:05 | ||
6 * | Robin Timmerman | Rotterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:17 | ||
7 * | Bosse Zwerink | Twello | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:18 | ||
8 * | Jurjen de Jong | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:36 | ||
9 * | Johan Hamstra | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:08 | ||
10 * | Tesse van Dooren | Amsterdam | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:28 | ||
11 * | Joeri Prinsen | Zeist | Classic route (120 km) - Mannen | 03:16:20 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stijn Sluiters | Lent | Classic route (120 km) - Mannen | 00:01:45 | ||
2 | Wouter van Everdingen | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 00:01:48 | ||
3 | Bas Mollen | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:54 | ||
4 * | Marcel Groothuismink | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:09 | ||
5 * | Tom Schouwenaar | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:53 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Remi van Oosterhout | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:49 | ||
2 | Ingmar Klijnstra | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:52 | ||
3 | Bram van Boekholt | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:55 | ||
4 * | Jeffrey Brouwer | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:17 | ||
5 * | Simon Kikken | Berg en Dal | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:23 | ||
6 * | Lars Hanssen | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:42 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martijn Beurskens | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:41 | ||
2 | Hans Coppens | Zevenhoven | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:53 | ||
3 | Thijs van den Broek | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:02 | ||
4 * | Bas Piecken | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:14 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Remco Nijkamp | Neede | Classic route (120 km) - Mannen | 00:01:48 | ||
2 | Christian Lambert | Goch | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:00 | ||
3 | Pim de Beijer | Doornenburg | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:01 | ||
4 * | Hes Vermaas | Doornenburg | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:14 | ||
5 * | Lex Pelkman | Lent | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:43 | ||
6 * | Maurice Soede | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:48 | ||
7 * | Ron Oord | Groesbeek | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:55 | ||
8 * | Marcel Heijmink | Bemmel | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:58 | ||
9 * | Robbert Vissers | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:01 | ||
10 * | Geert pelkman | Bemmel | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:17 | ||
11 * | Jan Hoftijzer | Ede Gld | Classic route (120 km) - Mannen | 00:05:22 | ||
12 * | Remy van Geenen | Gendt | Classic route (120 km) - Mannen | 00:05:29 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lars Averink | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:56 | ||
2 | Mathijs Algra | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:57 | ||
3 | Joost Moorman | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:00 | ||
4 * | Sebastiaan Mens | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:24 | ||
5 * | Willem van Berlo | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:46 | ||
6 * | Marnix Vink | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:11 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bas Pater | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:01:41 | ||
2 | Jorn van Bergen | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:10 | ||
3 | Sam Peters | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:11 | ||
4 * | Roderik van de Logt | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:18 | ||
5 * | Emma van Horen | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:02:42 | ||
6 * | Welmoed Graat | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:13 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Job Wijn | Gemert | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:01:50 | ||
2 | Robert Kuyper | Rhenen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:01:55 | ||
3 | Gerrit Fimerius | Eindhoven | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:18 | ||
4 * | Twan van den Heuvel | Gemert | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:19 | ||
5 * | Sander Schennink | Nuenen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:36 | ||
6 * | Frank Staadegaard | Gemert | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:41 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peter van Essen | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:01 | ||
2 | Patrick Dashorst | Almere | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:02 | ||
3 | Roel van Oorsouw | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:09 | ||
4 * | Jelle Gerretsen | Lent | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:13 | ||
5 * | Matthijs Hoogeboom | Wilhelminadorp | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:19 | ||
6 * | Francien Looije | Almere | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:02:33 | ||
7 * | Sander Fagel | Blaricum | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:39 | ||
8 * | Thomas Hoogeboom | Lent | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:40 | ||
9 * | Christiaan Dolk | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:43 | ||
10 * | Ingrid van Vuren | Almere | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 00:03:25 | ||
11 * | Ronald De Ruijter | Huizen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:58 | ||
12 * | John Warmolts | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:04:07 | ||
13 * | Marcel Beuker | Huizen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:04:20 | ||
14 * | Karen Dashorst | Almere | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:09:32 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mischa Kramer | Oosterbeek | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:49 | ||
2 | Joost Gremmen | Hilversum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:57 | ||
3 | Martijn Snelder | Hilversum | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:30 | ||
4 * | Joost bender | Bilthoven | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:34 | ||
5 * | Gijs Rooijens | Breda | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:00 | ||
6 * | Willem Rooijens | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:05 | ||
7 * | Dries Bögels | 's-Hertogenbosch | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:27 | ||
8 * | Bart Smals | Delft | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:41 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joep Heerings | Amsterdam | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:01:59 | ||
2 | Tom van den Heuvel | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:01:59 | ||
3 | Eddie Heerings | Houten | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:24 | ||
4 * | Gijs van schaijk | Veghel | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:42 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bastiaan Holtman | Uden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:55 | ||
2 | Wouter van den Berg | Uden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:02 | ||
3 | Berrie Van Dijck | Eindhoven | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:25 | ||
4 * | Nikki Jansen | Uden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:26 | ||
5 * | Harold tielen | Eindhoven | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:31 | ||
6 * | Stephan Dufornee | Uden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:59 | ||
7 * | Saskia Dollevoet | Uden | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 00:03:16 | ||
8 * | Martine Kruijssen | Uden | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 00:03:35 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koen Hendriks | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:01:55 | ||
2 | Geert Janssen | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:05 | ||
3 | Mark ten Wolde | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:27 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peter Molenveld | Oosterhout Gld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:56 | ||
2 | Timo van de Kasteele | Wolphaartsdijk | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:01 | ||
3 | Marius Bakker | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:33 | ||
4 * | Piotr Nieczypor | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:48 | ||
5 * | Piotr Gajewski | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:18 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcel Kleizen | 's-Gravenhage | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:01:48 | ||
2 | Ruben Hiddink | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:01:59 | ||
3 | Rogier Knispel | Eindhoven | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:44 | ||
4 * | Jordy van Engelen | Arnhem | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:52 | ||
5 * | Sjoerd van der Laan | Arnhem | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:47 | ||
6 * | Ricardo te Beest | Arnhem | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:53 | ||
7 * | Eduard van den Heuvel | Ede Gld | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:54 | ||
8 * | Mark-Jan Donkelaar | Bennekom | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:08 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lars van Velthoven | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:36 | ||
2 | Maurits Geven | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:26 | ||
3 | Nick Van de Laar | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:30 | ||
4 * | Jürgen van Velthoven | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:04 | ||
5 * | Paul Bosch | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:13 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renee Bekx | Wageningen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:01:55 | ||
2 | Frank van den Hoek | Apeldoorn | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:15 | ||
3 | Freek van Tongeren | Wageningen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:24 | ||
4 * | Hilgo Mol | Apeldoorn | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:29 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Felix van den Berg | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:00 | ||
2 | Yoran Kooij | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:16 | ||
3 | Marijn Koopman | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:21 | ||
4 * | Jack van Emst | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:11 | ||
5 * | Thijs Ronhaar | Lent | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:56 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dieder Schuurmans | Cuijk | Classic route (120 km) - Mannen | 00:01:52 | ||
2 | Mark Effing | Cuijk | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:21 | ||
3 | Jelte Schuurmans | Cuijk | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:25 | ||
4 * | Willem Van de Vorle | Vianen Nb | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:46 | ||
5 * | Wilrik Elbers | Sint Agatha | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:57 | ||
6 * | Chris van de Wiel | Cuijk | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:59 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel Spronk | Westervoort | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:43 | ||
2 | Roland Kuijvenhoven | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:22 | ||
3 | André Bot | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:30 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maarten Lans | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:04 | ||
2 | Harrie de Velde | Zwolle | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:13 | ||
3 | Sjoerd van Berkel | Leimuiden | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:22 | ||
4 * | Pim de Graaf | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:36 | ||
5 * | Jasper Groot | Amstelveen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:10 | ||
6 * | Carla Bosman | Leimuiden | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:20 | ||
7 * | Florus Groot | Leimuiden | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:48 | ||
8 * | Koen Kasper | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:59 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arthur de Boom | Amsterdam | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:53 | ||
2 | Alphons Tuijtelaars | Baarle-Nassau | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:24 | ||
3 | Tom Antens | Baarle-Nassau | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:24 | ||
4 * | Niels van Raak | Baarle-Nassau | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:38 | ||
5 * | Michel Rossi | Baarle-Nassau | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:54 | ||
6 * | Bas Michielsen | Baarle-Nassau | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:56 | ||
7 * | Maarten Geerts | Baarle-Nassau | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:04 | ||
8 * | John Jansen | Baarle-Nassau | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:19 | ||
9 * | Paul Grummels | Baarle-Nassau | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:21 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sjoerd van Bemmel | Amersfoort | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:13 | ||
2 | Melvin Put | Eefde | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:19 | ||
3 | Guus Breden | Hoenderloo | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:26 | ||
4 * | Jos Hakvoort | Zeist | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:37 | ||
5 * | Max Hakkert | Amersfoort | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:38 | ||
6 * | Sven Martens | Amersfoort | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:44 | ||
7 * | Angelino vd Ende | Amersfoort | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:44 | ||
8 * | Can Celik | Eefde | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:46 | ||
9 * | Angel Schouten | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:02:48 | ||
10 * | Stefan Klunder | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:50 | ||
11 * | Geertje Singel | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:02:50 | ||
12 * | Jette Verkuijlen | Utrecht | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:02:56 | ||
13 * | Gert-Jan Evers | Zeist | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:02 | ||
14 * | Damian Zeiss | Hoenderloo | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:04 | ||
15 * | Laura Graafland | Zeist | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:05 | ||
16 * | Marco Boon | Hoenderloo | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:06 | ||
17 * | Linda Weenk | Eefde | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:06 | ||
18 * | Diederik Taken | Amersfoort | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:12 | ||
19 * | Martin Middag | Amersfoort | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:13 | ||
20 * | Jacco Kempenaar | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:15 | ||
21 * | Aniek vd Aarssen | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:23 | ||
22 * | Sarah Mensink | Amersfoort | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:24 | ||
23 * | Peter Spoormakers | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:24 | ||
24 * | Niels Koudijs | Wijchen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:25 | ||
25 * | Gerwin Westerhof | Hoenderloo | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:27 | ||
26 * | Rein Jan Koop | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:27 | ||
27 * | Henk Geurts | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:27 | ||
28 * | Gert Katerberg | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:28 | ||
29 * | Igo Reusken | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:30 | ||
30 * | Rafael van Kammen | Amersfoort | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:33 | ||
31 * | Joram Oprel | Eefde | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:36 | ||
32 * | Arend Hulshof | Hoenderloo | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:38 | ||
33 * | Lotte Tunnissen | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:39 | ||
34 * | Robert Rietveld | Utrecht | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:40 | ||
35 * | Yoeri de Groote | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:43 | ||
36 * | Gerard Klein Koerkamp | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:44 | ||
37 * | Jos Kleintjens | Utrecht | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:46 | ||
38 * | Bibiane doevendans | Eefde | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:49 | ||
39 * | Loes Steghuis | Eefde | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:50 | ||
40 * | Robert Oor | Weurt | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:54 | ||
41 * | Silvester Hop | Eefde | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:54 | ||
42 * | Martin Notermans | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:58 | ||
43 * | Wesley Prins | Eefde | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:06 | ||
44 * | Patrick Schreur | Hoenderloo | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:08 | ||
45 * | Marco Vens | Hoenderloo | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:09 | ||
46 * | Manon Kelder | Eefde | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:04:11 | ||
47 * | Bart van Lith | Groesbeek | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:11 | ||
48 * | Jake jacobs | Amersfoort | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:17 | ||
49 * | Dick meijerman | Amersfoort | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:18 | ||
50 * | Jan Willem Palland | Zeist | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:19 | ||
51 * | Edwin Gerritsen | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:25 | ||
52 * | Ronald vd Broek | Amersfoort | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:29 | ||
53 * | Xalyon kromowidjojo | Amersfoort | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:33 | ||
54 * | John Koppen | Amersfoort | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:37 | ||
55 * | Jael Sandvliet | Hoenderloo | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:38 | ||
56 * | Mitchel van Beers | Zeist | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:40 | ||
57 * | Jalie Driessen | De Glind | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:04:41 | ||
58 * | Sarah Terpstra | Hoenderloo | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:04:42 | ||
59 * | Viviana Germain | Eefde | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:04:44 | ||
60 * | Jan Kempes | Hoenderloo | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:45 | ||
61 * | Dionne roetgerink | Eefde | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:04:59 | ||
62 * | Chun-Li van Zoelen | Maarsbergen | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:05:00 | ||
63 * | Janny Vliek | Veenendaal | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:05:04 | ||
64 * | Jamie Kempe | Maarsbergen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:05:14 | ||
65 * | Jos van Eijndhoven | De Meern | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:05:23 | ||
66 * | Peter Abbingh | Soesterberg | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:05:25 | ||
67 * | Bram van Wijk | Holten | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:05:29 | ||
68 * | Sherlienne Smans | Zeist | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:05:44 | ||
69 * | Nicolette Koppenaal | Eefde | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:05:55 | ||
70 * | Wilma Driessen | Hoenderloo | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:05:56 | ||
71 * | Jeroen Vonk | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:06:13 | ||
72 * | Remy Kraan | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:06:15 | ||
73 * | Sebastiaan Razing | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:06:27 | ||
74 * | Jorden Meertens | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:06:44 | ||
75 * | Marco Driessen | Hoenderloo | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:06:45 | ||
76 * | Rianne Hartink | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:06:47 | ||
77 * | Liza van de Graaf | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:06:55 | ||
78 * | Delano van Leeuwen | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:07:10 | ||
79 * | Pepijn Bourgonje | Voorst gem Voorst | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:07:32 | ||
80 * | André van Willigen | Maarsbergen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:08:52 | ||
81 * | Jeroen Straatman | Odijk | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:08:53 | ||
82 * | Loïs Abbingh | Soesterberg | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:10:27 | ||
83 * | Denise van Lent | Maarsbergen | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:10:28 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mike Visser | 's-Gravenhage | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:11 | ||
2 | Guido TE BRAKE | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:17 | ||
3 | Friso Hennings Backer | Bilthoven | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:30 | ||
4 * | Mark Verberkt | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:33 | ||
5 * | Emile Berckmoes | Amsterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:35 | ||
6 * | Niek Veendrick | Bilthoven | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:40 | ||
7 * | Leon van Bossum | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:42 | ||
8 * | Martijn van Gompel | Veghel | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:44 | ||
9 * | Michiel Toxopeus | Veghel | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:49 | ||
10 * | Steven Doorduyn | Veghel | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:49 | ||
11 * | Danny van Eerdewijk | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:03 | ||
12 * | Hommo Hamster | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:03 | ||
13 * | Stephan Lahaye | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:06 | ||
14 * | Johan kooistra | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:14 | ||
15 * | GJ Kanters | Veghel | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:20 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sander van de Ven | Sint-Oedenrode | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:15 | ||
2 | Thomas Termeer | Sint-Oedenrode | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:20 | ||
3 | Rob Vervoort | Sint-Oedenrode | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:23 | ||
4 * | Lotte Woittiez | Nijmegen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:02:31 | ||
5 * | Koen van de Ing | Uden | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:03 | ||
6 * | Dirk van de Ven | Uden | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:05 | ||
7 * | Thijs Jonker | Uden | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:10 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matthijs Verhoef | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:05 | ||
2 | Ron Smeets | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:18 | ||
3 | Angelo Richardson | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:39 | ||
4 * | Michiel van Genugten | Vught | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:40 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert Jan van Haagen | Leiden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:22 | ||
2 | Robert van Kralingen | Leiden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:22 | ||
3 | Patrick van der Weegen | Hoogmade | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:23 | ||
4 * | Leo Zegwaard | Oegstgeest | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:23 | ||
5 * | Lars Wolters | Leiden | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:25 | ||
6 * | Marcel Bon | Leiden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:27 | ||
7 * | Wim Meijberg | Leiden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:33 | ||
8 * | Luuk Matthijssen | Leiden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:35 | ||
9 * | Saskia Dukker | Leiden | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:02:36 | ||
10 * | Ton van der Weegen | Leiderdorp | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:39 | ||
11 * | Peter van der Werf | Amstelveen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:43 | ||
12 * | Job Penning | Leiden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:56 | ||
13 * | Patricia van velsen | Leiden | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 00:02:59 | ||
14 * | Marleen Sanders | Leiderdorp | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:09 | ||
15 * | Patrick Cornelisse | Leiderdorp | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:18 | ||
16 * | Marloes van Haagen | Leiden | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 00:03:20 | ||
17 * | Stephan Terwiel | Leiden | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:45 | ||
18 * | Simone Paardekooper | Leiderdorp | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:04:51 | ||
19 * | Roosmarijn Horowitz | Leiden | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:06:36 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reinout Ebskamp | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:01:58 | ||
2 | Tim Windt | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:25 | ||
3 | Heiken Molleman | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:50 | ||
4 * | Jeroen Molleman | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:54 | ||
5 * | Stijn Molleman | Lent | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:13 | ||
6 * | Joris Molleman | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:15 | ||
7 * | Tom Lensen | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:51 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeroen Potuijt | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:14 | ||
2 | Anne Wilschut | Rotterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:21 | ||
3 | Oscar van Zadelhoff | Hooglanderveen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:40 | ||
4 * | Frank van der Linden | 's-Gravenhage | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:42 | ||
5 * | Joris Zomerdijk | Wormerveer | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:48 | ||
6 * | Jean-Pierre Verbeek | Nieuw-Vennep | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:51 | ||
7 * | Friso Wiggers de Vries | Zeist | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:12 | ||
8 * | Edward Killaars | Eindhoven | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:58 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jurjen Bade | Leiden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:24 | ||
2 | Ronald Knappers | Leiden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:25 | ||
3 | Rogier ten Hove | Leiden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:30 | ||
4 * | Hendrik jan Geukes | Leiden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:42 | ||
5 * | Rutger Quispel | Oegstgeest | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:44 | ||
6 * | Jan Maarten Vrolijk | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:56 | ||
7 * | Sanne Stapel | Leiden | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 00:03:08 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bart van Diggelen | Zeeland | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:12 | ||
2 | Eric van Leuken | Reek | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:26 | ||
3 | Edwin van Lieverloo | Oss | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:40 | ||
4 * | Arthur Luijcx | Uden | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:49 | ||
5 * | Mark Verstegen | Reek | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:54 | ||
6 * | Rob freriks | Reek | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:02 | ||
7 * | Eric Boll | Reek | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:04 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arie Kuiper | Voorburg | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:16 | ||
2 | Julia Loonen | Driebergen-Rijsenburg | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:02:30 | ||
3 | Arie Duindam | Driebergen-Rijsenburg | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:48 | ||
4 * | Arwin Waalkens | Zwolle | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:09 | ||
5 * | Suzan Kuiper | Voorburg | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:05:13 | ||
6 * | Floor Alles | Zwolle | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:05:34 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert Vergeer | Nootdorp | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:08 | ||
2 | Leonard Hoogerdijk | Pijnacker | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:39 | ||
3 | Marloes Groenewegen | Berghem | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 00:02:47 | ||
4 * | Martijn Blom | Delfgauw | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:05 | ||
5 * | Peter Vergeer | Gouda | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:09 | ||
6 * | Jakob Udding | Wageningen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:04:11 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hubert van Dam | Amersfoort | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:14 | ||
2 | Jurriën Duijnhoven | Warmond | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:36 | ||
3 | Rudy Bos | Bussum | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:44 | ||
4 * | Milan Hoogland | Amsterdam | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:49 | ||
5 * | Paul de Jong | Bussum | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:52 | ||
6 * | Eric Duit | Soest | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:37 | ||
7 * | Roland Bos | Bussum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:04:00 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joris Reijbroek | Lent | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:25 | ||
2 | Erik van Zuijdam | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:31 | ||
3 | Hans Enthoven | Zoelen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:38 | ||
4 * | Luc Bruijnen | Baarlo Lb | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:48 | ||
5 * | Alex Faessen | Venlo | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:55 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frederik Dijkman | Steenenkamer | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:28 | ||
2 | Johan de Jong | Olst | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:28 | ||
3 | Jos Sinke | Diepenveen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:41 | ||
4 * | Michiel Ledeboer | Schalkhaar | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:29 | ||
5 * | Herbert Roerdink | Diepenveen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:48 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michiel van Halteren | Ravenswaaij | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:24 | ||
2 | Chris Dikken | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:27 | ||
3 | Jan Joris Bornewasser | Elst Gld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:53 | ||
4 * | Stef Grondman | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:03 | ||
5 * | Harrie Glansbeek | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:05 | ||
6 * | Piet van der Sloot | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:31 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luuk van den Boogasrd | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:21 | ||
2 | Nico Monné | Hoofddorp | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:22 | ||
3 | Ralf van den Boogaard | Helmond | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:01 | ||
4 * | Antoine Wolf | Rheden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:07 | ||
5 * | John KNAPEN | Helmond | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:25 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niels Wilbrink | Brummen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:25 | ||
2 | Esther Strijker | Brummen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:02:31 | ||
3 | Hans Hietbrink | Brummen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:56 | ||
4 * | Bettina Hietbrink | Brummen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:02 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Floris Tas | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:15 | ||
2 | Michel Schilders | Zeist | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:27 | ||
3 | Luc Kruip | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:08 | ||
4 * | Toke Piket | Beek-Ubbergen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:13 | ||
5 * | Jan Jans | Amersfoort | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:15 | ||
6 * | Erik van Aarle | Nuenen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:24 | ||
7 * | Joris de Jong | Vught | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:26 | ||
8 * | Jan Andriessen | Empe | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:39 | ||
9 * | Helga de Bresser | 's-Hertogenbosch | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:04:50 | ||
10 * | Jos Vinks | 's-Hertogenbosch | Classic route (120 km) - Mannen | 00:08:45 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeroen van Ravenzwaaij | Bussum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:28 | ||
2 | Jan-Pieter Laauwen | Hilversum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:42 | ||
3 | Patrick Smitka | Bussum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:42 | ||
4 * | Theo de Boer | Naarden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:43 | ||
5 * | Niek Mol | Hilversum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:45 | ||
6 * | Kamiel Schopmeijer | Bussum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:53 | ||
7 * | Raymond de Esch | Bussum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:57 | ||
8 * | Robbert Claassen | Naarden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:04 | ||
9 * | Erwin Schumm | Naarden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:08 | ||
10 * | Hans Maessen | Naarden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:34 | ||
11 * | Karim Mebarki | Huizen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:46 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sytze Hellinga | Didam | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:31 | ||
2 | Ronald Vierwind | Didam | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:40 | ||
3 | Edwin van Wessel | Didam | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:41 | ||
4 * | Frank Hell | Wehl | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:06 | ||
5 * | Gerard Hageman | Zevenaar | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:40 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nick van Dijke | Ridderkerk | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:37 | ||
2 | Peter van Well | Wijchen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:38 | ||
3 | Ron Tameeris | Ridderkerk | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:40 | ||
4 * | Bas van Well | Wijchen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:42 | ||
5 * | Martijn Van well | Wijchen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:48 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Theo Raafs | Boxmeer | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:23 | ||
2 | Gerrie van Wijk | Haps | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:26 | ||
3 | Jan van Hoenselaar | Wanroij | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:05 | ||
4 * | Hans Vedder | Boxmeer | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:22 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edmund Hoorneman | Dieren | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:09 | ||
2 | Stefan kooiman | Dieren | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:49 | ||
3 | Jeroen Curre | Dieren | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:00 | ||
4 * | Michel Bosman | Dieren | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:08 | ||
5 * | Roland Jansen | Dieren | Classic route (120 km) - Mannen | 00:04:38 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael van Zetten | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:14 | ||
2 | Rolf Lieffering | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:47 | ||
3 | Roy Marks | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:00 | ||
4 * | Koen Lieffering | Oss | Classic route (120 km) - Mannen | 00:04:00 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mart Somsen | Warnsveld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:52 | ||
2 | Peter van Asselt | Driehuis Nh | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:59 | ||
3 | Judith Sluiter | Nieuw-Vennep | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 00:03:09 | ||
4 * | Van Asselt | Driehuis Nh | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 00:03:34 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gijs Wasseveld | Zutphen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:15 | ||
2 | David Nummerdor | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:48 | ||
3 | Petra Strijker | Hengelo Ov | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:02:58 | ||
4 * | Tjeerd Roosjen | Hengelo Ov | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:23 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joris Schouwenaar | Amsterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:28 | ||
2 | Thom Schermers | Hardinxveld-Giessendam | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:30 | ||
3 | Elin Schermers | Hardinxveld-Giessendam | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:02 | ||
4 * | Nanda Schermers | Giessenburg | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:12 | ||
5 * | Tess Schermers | Hardinxveld-Giessendam | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:17 | ||
6 * | Bas Vooijs | Schoonhoven | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:00 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hugo Touw | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:32 | ||
2 | Jonathan Vrijma | Amsterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:35 | ||
3 | Lotte Exterkate | Nijmegen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:02:59 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bart Thijssen | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:29 | ||
2 | Stephan Muskens | Beers Nb | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:40 | ||
3 | Marianne Klaassen | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:02:57 | ||
4 * | Ingrid van Boekel | Beers Nb | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:09 | ||
5 * | Marco Smits | Wanroij | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:08:18 | ||
6 * | Casja Smits | Wanroij | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:09:00 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alfred Groote | Waalre | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:23 | ||
2 | Paul Böcker | Gassel | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:38 | ||
3 | Patrick van Aarle | Eindhoven | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:08 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marc Mommer | Culemborg | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:37 | ||
2 | Jan van Dijk | Beusichem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:45 | ||
3 | Roy Poelder | Culemborg | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:50 | ||
4 * | Paul Janssen | Culemborg | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:50 | ||
5 * | Michel Delnoye | Bocholtz | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:56 | ||
6 * | Anton Koene | Beusichem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:57 | ||
7 * | Joop Dokman | Culemborg | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:10 | ||
8 * | Herman Velhduizen | Culemborg | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:34 | ||
9 * | Richard Stigters | Culemborg | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:36 | ||
10 * | Paul Werkhoven | Culemborg | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:53 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Okker Bijlstra | 's-Gravenhage | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:15 | ||
2 | Jort van Gent | 's-Gravenhage | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:28 | ||
3 | Daan Ruig | 's-Gravenhage | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:28 | ||
4 * | Enno van Werkum | Arnhem | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:52 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marc Lentzen | Kerkrade | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:26 | ||
2 | Ed Spix | Landgraaf | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:39 | ||
3 | Henry Schmetz | Landgraaf | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:08 | ||
4 * | Wim Thomas | Simpelveld | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:20 | ||
5 * | Frans Houben | Kerkrade | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:49 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paul Zuijdervliet | Almere | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:29 | ||
2 | Fred Zuijdervliet | Hilversum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:47 | ||
3 | Ruud de Kemp | Almere | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:00 | ||
4 * | Ries Zuijdervliet | Hilversum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:06 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maaike Visser | Doetinchem | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:02:39 | ||
2 | Floor Jansen | Doetinchem | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:02:41 | ||
3 | Wieteke Rexwinkel | Doetinchem | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:02:57 | ||
4 * | Kim Scholten | Doetinchem | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:05 | ||
5 * | Floor Schennink | Doetinchem | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:38 | ||
6 * | Ilse Leenen | Keijenborg | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:04:23 | ||
7 * | Femke schennink | Doetinchem | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:04:48 | ||
8 * | Judith kuster | Wehl | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:04:48 | ||
9 * | Jill Schrader | Doetinchem | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:04:55 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bram van Vugt | Dongen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:14 | ||
2 | Joris de Man | Dongen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:56 | ||
3 | Stijn Kennekens | Dongen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:07 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guido van de Ven | Zeddam | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:16 | ||
2 | Roel Dik | Delft | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:01 | ||
3 | Daan Hardeman | Amsterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:09 | ||
4 * | Jan Spriensma | Hilversum | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:18 | ||
5 * | Stefan Bredenbeek | Bussum | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:21 | ||
6 * | Jens Osinga | Delft | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:37 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leo Mertens | Malden | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:18 | ||
2 | Henk Nijhuis | Malden | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:01 | ||
3 | Herman Wegerif | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:15 | ||
4 * | Blom Henk | Amstelveen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:16 | ||
5 * | Elly visser | Hoogland | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:17 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maarten Russchen | Amersfoort | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:45 | ||
2 | Marc van Gastel | Amersfoort | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:51 | ||
3 | Roel Bakker | Amersfoort | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:57 | ||
4 * | Marianne Nevens | Amersfoort | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:00 | ||
5 * | Frank Janssen | Amersfoort | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:24 | ||
6 * | Robert Maanicus | Amersfoort | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:56 | ||
7 * | Roel Kaljee | Amersfoort | Classic route (120 km) - Mannen | 00:04:41 | ||
8 * | John Burgers | Amersfoort | Classic route (120 km) - Mannen | 00:05:33 | ||
9 * | Christien van Gastel | Amersfoort | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:05:40 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paul Verheijen | Vught | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:45 | ||
2 | Marcel Timmers | Vught | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:47 | ||
3 | Hubrecht de Pree | Vught | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:57 | ||
4 * | Loek Otters | Vught | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:58 | ||
5 * | André Bemer | Vught | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:06 | ||
6 * | Kees Schipper | Vught | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:19 | ||
7 * | Gerrit-jan Kaijser | Vught | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:20 | ||
8 * | Rens Aarninkhof | Vught | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:23 | ||
9 * | Erik Vermeulen | Cromvoirt | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:29 | ||
10 * | Juul Dings | Vught | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:44 | ||
11 * | Peter van Wel | Vught | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:05 | ||
12 * | Ferry van den Wassenberg | Vught | Classic route (120 km) - Mannen | 00:05:33 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | André van Haren | Millingen aan de Rijn | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:42 | ||
2 | Johan Janssen | Millingen aan de Rijn | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:52 | ||
3 | Robbert Hock | Millingen aan de Rijn | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:06 | ||
4 * | André Vos | Millingen aan de Rijn | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:20 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Willemien broeders | Breda | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:02:41 | ||
2 | Joleen Jansen | Bavel | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:02:42 | ||
3 | Sylvie Smeets | Bavel | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:20 | ||
4 * | Jo Kriet | Breda | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:31 | ||
5 * | Startnummer 2640 | Onbekend | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:04:53 | ||
6 * | Wendy Oudijk | Bavel | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:07:09 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gerard Opheij | Sint-Michielsgestel | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:23 | ||
2 | Willem Kuijs | Sint-Michielsgestel | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:11 | ||
3 | Eric Zetz | Sint-Michielsgestel | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:12 | ||
4 * | Raymond Wolfert | Sint-Michielsgestel | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:27 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gijs Menting | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:01:57 | ||
2 | Bas Nieveld | Deventer | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:51 | ||
3 | Stephan Molenaar | Amersfoort | Classic route (120 km) - Mannen | 00:04:08 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carlos Sybesma | Alblasserdam | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:50 | ||
2 | Richard van Rijswijk | Rhoon | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:08 | ||
3 | Debby Tulling | Barendrecht | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:10 | ||
4 * | Chantahl Boers | Alblasserdam | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:12 | ||
5 * | Frank Boers | Alblasserdam | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:14 | ||
6 * | Davina van Rijswijk | Rhoon | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:28 | ||
7 * | Dennis Roufs | Barendrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:04:32 | ||
8 * | Myrna Sepers | Papendrecht | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:06:11 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gertjan Groen | Alphen aan den Rijn | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:52 | ||
2 | Bart Bleeker | Rosmalen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:05 | ||
3 | Klaas Franken | Culemborg | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:12 | ||
4 * | Marco Post | Culemborg | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:15 | ||
5 * | Alexander Buijs | Culemborg | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:57 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jorcho van Vlijmen | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:28 | ||
2 | Johnny van Lieshout | Oss | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:09 | ||
3 | Ralf Heijmans | Oss | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:34 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeroen de Rapper | Leiden | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:33 | ||
2 | Chris de Koning | Woerden | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:17 | ||
3 | Hester Pardoel | Nijmegen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:35 | ||
4 * | Alex van Hardeveld | Rhenen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:04:07 | ||
5 * | Rob Eier | Zaandam | Classic route (120 km) - Mannen | 00:05:35 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steven Koole | Cuijk | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:51 | ||
2 | Bart-Jan Hubertus | Cuijk | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:04 | ||
3 | Dolf Hubertus | Cuijk | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:32 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tycho van brink | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:37 | ||
2 | Marco Leensen | Apeldoorn | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:17 | ||
3 | Willem Nass | Groessen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:40 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janine Liefers | Cuijk | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:08 | ||
2 | Jose Jochems | Cuijk | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:12 | ||
3 | Marlou Jans | Vianen Nb | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:15 | ||
4 * | Lisanne Peters | Cuijk | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:04:00 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bart Stienissen | Malden | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:02 | ||
2 | Jos Spits | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:07 | ||
3 | Ruud Erdkamp | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:38 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Theo Ellenbroek | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:07 | ||
2 | Else Carrière | Malden | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:21 | ||
3 | Mart Toorenaar | Molenhoek Lb | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:30 | ||
4 * | Mieke Toorenaar | Molenhoek Lb | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:05:03 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hans Bos | Heemstede | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:14 | ||
2 | Jos Rademakers | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:20 | ||
3 | Daan van Breda | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:30 | ||
4 * | Chris Duchateau | 's-Gravenhage | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:31 | ||
5 * | Henk Westerhof | Hillegom | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:52 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wim RIedel | Maastricht | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:54 | ||
2 | André Miedema | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:17 | ||
3 | Ron Roozendaal | Amstelveen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:55 | ||
4 * | Johan Wouda | Arnhem | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:05:47 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ernst van Eck | Berg en Dal | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:49 | ||
2 | Carolien Terlien | Delft | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:29 | ||
3 | Karin van Dompselaar | Baarn | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:48 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ralph Knops | Venlo | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:22 | ||
2 | Lex Geurts | Venlo | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:26 | ||
3 | Mark Peeren | Venlo | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:27 | ||
4 * | Jaap van Straten | Weert | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:33 | ||
5 * | Harm van Boom | Venlo | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:51 | ||
6 * | Charlotte Smals | Venlo | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:04:02 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vincent Heuveling | Sneek | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:30 | ||
2 | Sophie Hoekstra | Sneek | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:53 | ||
3 | Grietje van der Werf | Sneek | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:57 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gradie Groenendaal | Geldermalsen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:27 | ||
2 | Sonja Dubbeldam | Culemborg | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:03:34 | ||
3 | Eva Vernooij | Culemborg | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:04:09 | ||
4 * | Maike Dokman | Culemborg | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:05:03 | ||
5 * | Jeanine Kool | Culemborg | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:05:24 | ||
6 * | Monique Aksoy | Culemborg | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:05:34 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas Rijniers | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:56 | ||
2 | Frank Cortenbach | Lent | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:38 | ||
3 | Pim de Ridder | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:04:50 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eduard Doeschotte | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:35 | ||
2 | John Rouweler | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:49 | ||
3 | Jan de Wit | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:04:29 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sander Smit | Barendrecht | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:02:42 | ||
2 | Gerard Starink | Lage Zwaluwe | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:03:04 | ||
3 | Guido Molendijk | Heenvliet | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:06:26 | ||
4 * | Ferdi Pastijn | Spijkenisse | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:07:22 | ||
5 * | Patrick van adrichem | Spijkenisse | Bourgondische route (70 km) - Mannen | 00:07:38 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michel Porsius | Amsterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:29 | ||
2 | Rene Froger | Blaricum | Classic route (120 km) - Mannen | 00:05:34 | ||
3 | Stephanie Bogaard | Almere | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:06:42 | ||
4 * | Natascha Froger | Almere | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:07:35 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jean-Pierre Louvet | Cuijk | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:11 | ||
2 | Kristiaan Kremer | Mook | Classic route (120 km) - Mannen | 00:05:59 | ||
3 | Jake Kessels | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:08:04 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik Franssen | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:16 | ||
2 | Stefan Verhaaf | Druten | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:02 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yannick van den Goorbergh | Prinsenbeek | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:55 | ||
2 | Juul van de Sande | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:01:57 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bart Ilbrink | Almen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:33 | ||
2 | Floris Makkink | Lochem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:54 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wender Snijders blok | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:43 | ||
2 | Lot Snijders Blok | Nijmegen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 00:02:50 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Freek Smets | Amsterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:45 | ||
2 | Hans Smets | Haps | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:13 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maarten Post | Berlicum Nb | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:47 | ||
2 | Wouter Noest | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:13 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Inge Reuser | Amsterdam | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:02:55 | ||
2 | Lot Noverraz | Nijmegen | Bourgondische route (70 km) - Vrouwen | 00:03:13 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PJG Janssen | Horst | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:18 | ||
2 | René Wilms | Venray | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:25 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tom Ouwendijk | Tilburg | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:30 | ||
2 | Max de Feber | Tilburg | Classic route (120 km) - Mannen | 00:03:40 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stef Kroeze | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 00:02:15 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Willem Vogels | Borne | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:02:23 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcel van koningsbruggen | Boxmeer | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 00:03:13 |