Ploegen klassement
1: TRICAN-VISMA Score: 287.32
2: Nijmegen Atletiek JPB Score: 279.17
3: Van Seyen en co. Score: 278.96# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|
1 | Kristian Peeters | Nijmegen | 10 kilometer - Heren | 94.92 | 14 | 00:37:57 | | |
2 | Daan Steenman | Nijmegen | 5 kilometer - Heren | 94.37 | 13 | 00:17:27 | | |
3 | Twan Lensen | Groesbeek | 5 kilometer - Heren | 89.67 | 23 | 00:18:51 | | |
4 * | Kim Fairley | Nijmegen | 5 kilometer - Dames | 88.26 | 26 | 00:18:53 | | |
5 * | Loek van Seyen | Nijmegen | 5 kilometer - Heren | 69.48 | 66 | 00:21:53 | | |
6 * | Maike Arts | Nijmegen | 5 kilometer - Dames | 51.17 | 105 | 00:24:07 | | |
7 * | Marlou Klaver | Nijmegen | 5 kilometer - Dames | 49.30 | 109 | 00:24:32 | | |
4: Trion and Friends Score: 273.83
5: Nijmegen Atletiek MPA2 Score: 263.69# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|
1 | Jillian Eken | Elst Gld | 2 kilometer - Meisjes | 88.69 | 20 | 00:08:23 | | |
2 | Félice Lensen | Groesbeek | 2 kilometer - Meisjes | 88.10 | 21 | 00:08:23 | | |
3 | Alyn Venhuizen | Nijmegen | 2 kilometer - Meisjes | 86.90 | 23 | 00:08:23 | | |
4 * | Lente de Koning | Beek-Ubbergen | 2 kilometer - Meisjes | 80.36 | 34 | 00:08:52 | | |
5 * | Jolijn Lamers | Molenhoek Lb | 2 kilometer - Meisjes | 70.83 | 50 | 00:09:26 | | |
6: Stipbike Racing Team Score: 262.87# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|
1 | Stefan Verhaaf | Druten | 10 kilometer - Heren | 90.63 | 25 | 00:39:35 | | |
2 | Jernst Tempelaar | Nijmegen | 10 kilometer - Heren | 86.33 | 36 | 00:40:45 | | |
3 | Tom Davids | Nijmegen | 5 kilometer - Heren | 85.92 | 31 | 00:19:19 | | |
4 * | Thijs Poelstra | Berg en Dal | 10 kilometer - Heren | 83.59 | 43 | 00:42:14 | | |
7: Hardloopvereniging Beuningen (HVB) Score: 251.95# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|
1 | Daan van Sommeren | Beuningen Gld | 10 kilometer - Heren | 92.19 | 21 | 00:39:07 | | |
2 | Mark Jansen | Wijchen | 10 kilometer - Heren | 81.64 | 48 | 00:43:12 | | |
3 | Frank vd Graaf | Beuningen Gld | 10 kilometer - Heren | 78.13 | 57 | 00:44:17 | | |
4 * | Esther Arntz | Winssen | 10 kilometer - Dames | 63.67 | 94 | 00:47:28 | | |
8: The Firebirds ar Go! Score: 189.30
9: Hardloopvrienden Score: 164.52# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|
1 | Louis Reichert | Nijmegen | 15 kilometer - Heren | 69.89 | 29 | 01:08:07 | | |
2 | Jurgen Claassen | Nijmegen | 15 kilometer - Heren | 52.69 | 45 | 01:11:55 | | |
3 | Marc ten Dam | Nijmegen | 15 kilometer - Heren | 41.94 | 55 | 01:15:24 | | |
4 * | Luuk Hilbrands | Nijmegen | 15 kilometer - Heren | 40.86 | 56 | 01:15:22 | | |
5 * | Joanne Hullu | Nijmegen | 10 kilometer - Dames | 26.95 | 188 | 00:55:37 | | |
10: Woensdagochtend lopers Score: 78.91
11: CiFlash Score: 171.57# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|
1 | Christa Hijkoop | Molenhoek Lb | 15 kilometer - Dames | 90.32 | 10 | 01:03:57 | | |
2 | Monique Nijkamp | Beek-Ubbergen | 10 kilometer - Dames | 81.25 | 49 | 00:43:20 | | |
12: Cifla StuntRunners Score: 154.30# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|
1 | Jorrit Cleij | Weurt | 10 kilometer - Heren | 100.00 | 1 | 00:32:03 | | |
2 | Frans de Bruijn | Druten | 10 kilometer - Heren | 54.30 | 118 | 00:49:27 | | |
13: Cerberus Score: 105.97# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|
1 | Rob Woestenenk | Malden | 10 kilometer - Heren | 94.14 | 16 | 00:38:32 | | |
2 | Indra Bimmel | Berg en Dal | 15 kilometer - Dames | 11.83 | 83 | 01:24:32 | | |
14: Score: 98.44# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|
1 | Oorschot van Tom | Nijmegen | 10 kilometer - Heren | 98.44 | 5 | 00:36:04 | | |
15: NSAV 't Haasje Score: 98.12# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|
1 | Thomas Doesburg | Nijmegen | 5 kilometer - Heren | 98.12 | 5 | 00:16:41 | | |
16: Nijmegen Atletiek jongens C Score: 79.34# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|
1 | Stijn Vissers | Nijmegen | 5 kilometer - Heren | 79.34 | 45 | 00:20:20 | | |
17: Hardloop Vereniging Beuningen Score: 78.91# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|
1 | Rob van Ingen | Druten | 10 kilometer - Heren | 78.91 | 55 | 00:44:13 | | |
18: Score: 46.88# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|
1 | Janssen Sceenberg Boyd | Nijmegen | 10 kilometer - Heren | 46.88 | 137 | 00:51:06 | | |
19: NSTV Trion Score: 42.25# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Score | Plaats | Tijd | Stats | Cert |
---|
1 | Niels huisman | Nijmegen | 5 kilometer - Heren | 42.25 | 124 | 00:25:30 | | |
20: Lindenholt Loopt Score: 4.30
* Alleen de eerste 3 resultaten tellen mee in de score